Türk Tarihi ve Kültür Araştırmaları

Bir Gün Gelecek…

0 14.030

8 Haziran 2012

“EY KAHPE RÜZGÂR ARTIK NE YANDAN ESERSEN ES..” DİYECEĞİZ YENİDEN !..
Birşeyleri eksik ve yanlış yaptığımız da doğru ama başka bir sebebi daha var bizi tatmin etmeyen, beklentilerimizi karşılamayan haldeki durumun;
Biz eşit fırsat şartlarında, başka fikirlerin temsilcisi ile yarışmadık milletin huzurunda ve böyle bir ortamda biz kendimizi iyi ve doğru anlatamadığımız için yarışın gerisinde kalmış değiliz.
Biz sınırsız bir para gücü ile, bu para gücü sayesinde ulaşılmış muazzam bir teknoloji ile, bu teknolojileri çok iyi kullanmak üzere eğitilmiş bir ajan ordusu ile, bu ajan ordularının bu sınırsız para ve teknolojiyi kullanarak ürettikleri “kuş yumurtaları” ile, bu ihtişamlı cazibeye para için, güç ve kudret için teslim olan “işbirlikçi”lerle savaştığımız bir süreçte ŞİMDİLİK gerideyiz..
AMA SAVAŞ BİTMEDİ..
Bir de şöyle bakalım ; 90 yıl önce “Sevr”i dayatan ama kabul ettiremeyen dünyanın egemen güçleri cephelerde alamadıklarını sinsi entrikalarla almak için, kaleyi içten fethetmek üzere planlar yaparken bizi buldu karşısında.. Ülkücüleri buldu bu milletin refleksi olarak..
Daha en başında, sadece 70-80 arası 10 yılda, bütün enerjisini teksif ederek, liberalleri bünyemize monte ederek, onlara konum kazandırarak, tarikatları, locaları başımıza bela ederek, karşı kampların silahlı mücadelesinde eritmeye öğütmeye çalışarak, hiç biri ile başaramayınca “Bizim çocuklar”ın postalları altında ezerek yok etmeye çalıştı..
Ne oldu ?..
10 yıllık bir inkıta sonunda küllerimizden doğduk.. 20 yıldır da tam kapasite bir savaşın muhatabı olarak siyaset sahnesinde yükselişimiz durdurulmuş olsa da YOK EDİLEMEDİK..
Bundan sonra da yok edemeyeceklerini artık onlar da biliyor olmalı.. Onlar dünyayı TÜRK ile paylaşmaya hazırlanıyor olmalı.
Biz ise;
TÜRK’ÜN CİHAN HAKİMİYETİ MEFKÛREMİZİN PEŞİNDE, ÖLÜMLERİ DE GÖZE ALARAK , YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ, EDECEĞİZ !..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.