ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT VE OFİS TAŞIMACILIĞI

ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT VE OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ülkemizde artık evden eve nakliyat hizmetleri bir sektör haline gelmiştir. Yani ülkemizde taşımacılık sektörü içinde yer alan evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri bir sektör oluşturmuştur. Günümüzde özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde yaklaşık 60 tane nakliyat şirketine rastlayabiliriz. Bunlardan biri de şüphesiz ki yılların deneyimine ve tecrübesine sahip olan Çolakoğlu nakliyat firmasıdır. Profesyonel olarak İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya çalışan ve yıllardır bu sektörde lider bir nakliyat firması olarak siz değerli iş ortaklarımızın karşısına çıkmaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde her zaman kaliteli ekipmanları ve profesyonel personelleri ile evden eve nakliyat sektörüne damga vurmuştur. İşte bu alanda başarılı bir grafik çizen firmamız ile yapacağınız her türlü evden eve taşımacılık hizmetlerinde asla sorun yaşamayacaksınız. Sizin eşyalarınız bizim eşyalarımızdır şeklinde bir politikaya bürünen firmamız bu konuda büyük bir hassasiyetlik ile hareket etmektedir.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

1956 Yılında ülkemizde profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri ile başlayan ve günümüze kadar hızlıca gelişen yapısı ile sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda profesyonel ofis taşıma ve eşya depolama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız 81 il içinde bu hizmetini büyük bir profesyonellik ile sağlamaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat denildiğinde artık insanların aklına Çolakoğlu nakliyat firması gelmektedir. Firmamız Türkiye’nin her tarafınıza sayısız işlemler yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır. Bu hizmetlerini devletimizin karayolları üzerinde yapmış olduğu çalışmalar sonucunda ülkemizin tüm yerlerinde yapılan yollar ve köprüler sayesinde şehirlerarası alanında evden eve nakliyat hizmetleri yoğun bir şekilde ilerlemektedir. Firmamız ülkemizde en uzak iki il arasındaki nakliye süresi 48 saattir. Bu yüzden artık insanlar şehirler arasında ev eşyalarını taşıtırken sorun yaşamamaktalar. Çolakoğlu nakliyat farkı ile eşyalarınız gönül rahatlığı ile taşınmaktadır.

PROFESYONEL OFİS TAŞIMACILIĞI

Sektörde diğer bir hizmet dalımız olan ofis taşımacılığı hizmeti de yine aynı şekilde Çolakoğlu nakliyat bünyesinde kurumsal hizmetlerinin temel taşlarındandır. Firmamız 1970 yılında başarılı bir hizmet ağı oluşturarak günümüze kadar ofis taşımacılığı alanında kaliteli ve referanslı taşımacılık hizmetini sağlamaktadır. Profesyonel ofis taşıma şirketlerine baktığımızda ülkemizde pek nadir şirketlere rastlarını hem ev hem ofis taşımacılığı hizmetlerinde gerçekten başarılı olmak çok zordur. İşte Çolakoğlu nakliyat burada bir fark yarattı. Ev taşımacılığındaki profesyonellik ve kaliteli ofis taşıma alanında da göstermektedir. Yıllar geçtikçe ev ve ofis taşımacılığı bir sektör haline gelmesinden dolayı önemli derece firmalar ağırlık kazanmıştır. Artık lojistik sektöründen ayrı bir sektör olduğu için nakliyat sektöründe bir kenetlenme olmuştur. Kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri için sizde detaylı bilgi alabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat, ülkemizde en büyük şirketler ile yapmış olduğu ortak çalışmalar ile günümüzde şirketler tarafından tercih edilen nakliyat şirketi olmuştur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ